Hírek

Nyári munkatársat keresünk turisztikai referens pozícióra a siófoki Tourinform irodába

Álláslehetőség turisztikai referens pozícióra a siófoki Tourinform irodában 2019. május 15-től augusztus 31-ig.

Részletek a leírásban

Csapatunk leendő tagja rendelkezik a turizmus területén szerzett tapasztalattal, kiváló kommunikációs készséggel, magabiztossággal.

Feladataid közé tartozik:

• Információszolgáltatás a turisták részére

• Jegyértékesítés

• Szállásközvetítés

• Siófok honlapjának töltése, frissítése

• Rendezvényszervezés és lebonyolítás

• A Tourinform irodákkal és az Egyesület tagságával való kapcsolattartás

• Pénztárkezelés, számlázás

Téged keresünk, ha:

• középfokú végzettséggel és középfokú német nyelvtudással rendelkezel

• lelkes, kreatív, dinamikus, megoldás orientált személyiség vagy

• képes vagy önálló munkavégzésre és csapatmunkára is egyaránt

• szereted a kihívásokat, a jó szervező és problémamegoldó készséget igénylő feladatokat

Előnyt jelent:

 • egyéb kommunikációs szintű nyelvismeret

Amit cserébe kínálunk:

• Stabil háttér

• Fiatal, dinamikus, összetartó csapat

• Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed fényképes szakmai önéletrajzzal  az officemanager@hellosiofok.hu címre!

További hírek; fontos információk

A négy napos ünnep alatt is rengeteg élményt kínál Siófok: ingyenes családi fesztivál a Fő téren, aktív kikapcsolódás, hajózás és további remek programlehetőségek várnak Benneteket! Szép napsütéses időre számíthatunk az ünnepek alatt, látogassatok el Ti is Siófokra, hiszen itt kezdődik a Balaton!

Siófokon a sonka és a locsolkodás mellett más ünnepi hagyomány is várja a kikapcsolódásra vágyó családokat a négynapos hétvége alatt, hiszen idén is húsvétkor kezdődik a balatoni hajózási szezon. Az első menetrendszerinti hajók mellett különleges sétahajójáratokon is lehet majd utazni, és most először Gyerekhajó is indul Siófokról.

Siófok adott otthont az I. Országos Városmarketing Konferenciának április 15-én, hétfőn. A Magyar Marketing Szövetség hagyományteremtő céllal indította útjára a rendezvényt a Siófoki Fürdőegylet – Turisztikai Egyesülettel karöltve. A konferencia igazi balatoni környezetben zajlott, a Hotel Yacht Wellness & Business Siófok panorámás rendezvénytermében.

Hamarosan itt a strandszezon, és ha már most azon gondolkozol, hol dolgozz a nyáron, ne keress tovább!

Idén is izgalmas programokkal várja a családokat Siófok a húsvéti négynapos ünnep alatt. A város jelképének számító Víztorony mellett nagypéntektől egészen húsvéthétfőig zajlik a népszerű Húsvéti Nyuladalom, ahol a gyerekeket ünnepi játékok és kézműves programok, a felnőtteket pedig koncertek várják. Vasárnap pedig elrajtol a IV. Tojás- és Nyúlfutam, amelyre idén is több száz résztvevőt várnak a szervezők.