Hírek

Nyári munkatársat keresünk turisztikai referens pozícióra a siófoki Tourinform irodába

Álláslehetőség turisztikai referens pozícióra a siófoki Tourinform irodában 2019. május 15-től augusztus 31-ig.

Részletek a leírásban

Csapatunk leendő tagja rendelkezik a turizmus területén szerzett tapasztalattal, kiváló kommunikációs készséggel, magabiztossággal.

Feladataid közé tartozik:

• Információszolgáltatás a turisták részére

• Jegyértékesítés

• Szállásközvetítés

• Siófok honlapjának töltése, frissítése

• Rendezvényszervezés és lebonyolítás

• A Tourinform irodákkal és az Egyesület tagságával való kapcsolattartás

• Pénztárkezelés, számlázás

Téged keresünk, ha:

• középfokú végzettséggel és középfokú német nyelvtudással rendelkezel

• lelkes, kreatív, dinamikus, megoldás orientált személyiség vagy

• képes vagy önálló munkavégzésre és csapatmunkára is egyaránt

• szereted a kihívásokat, a jó szervező és problémamegoldó készséget igénylő feladatokat

Előnyt jelent:

 • egyéb kommunikációs szintű nyelvismeret

Amit cserébe kínálunk:

• Stabil háttér

• Fiatal, dinamikus, összetartó csapat

• Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed fényképes szakmai önéletrajzzal  az officemanager@hellosiofok.hu címre!

További hírek; fontos információk

Hosszú és türelemmel viselt betegség után 2019. december 9-én életének 97. évében otthonában elhunyt Varga Imre szobrászművész.

A héten Siófokra is megérkezik a Mikulás: ott lesz a Fő téren, a Szent Miklós hajó fedélzetén, a Mikulásfutáson pedig bárki télapóvá válhat. Összeszedtük, milyen tematikus programok várják a gyerekeket és a családokat Mikulás-nap alkalmából Siófokon.

November 28-án a Siófoki Fürdőegylet – Turisztikai Egyesület és Tourinform iroda munkatársai a Marketing Diamond Awards díjátadóján vettek részt Budapesten, ahol a marketingkommunikációs szakma legsikeresebb marketing megoldásait értékelte a szakmailag elismert emberekből álló zsűri.

Az év utolsó hónapjára is számos különleges élményt tartogat Siófok. Megnyitja kapuit a Siófoki Jégkikötő, készülhetünk az ünnepekre az Aranycsengő Adventi Vásárban, lesz Mikulásfutás, Évzáró Puncs Party és természetesen a szilveszteri buli sem maradhat ki a decemberi programok közül.

December 3-án 17 órától szeretettel várják a tisztelt érdeklődőket az Európai Unió és a Magyar Állam támogatásával megvalósuló, a Balatont érintő fejlesztésekről szóló lakossági fórumra, melyet Siófok Város Önkormányzata Házasságkötő termében rendeznek meg.